Компанія "Смартфілм Групп" була заснована в 2000 році, як постачальник імпортних пакувальних матеріалів на український ринок. За ці роки ми пройшли шлях від невеликого підприємства торгівлі до виробника.

За цей термін ми змогли зарекомендувати себе, як надійного партнера для наших клієнтів.

На сьогоднішній день налагоджені прямі зв'язки з виробниками сировини, сучасні методи планування, обліку і відвантаження, які дозволяють нашим клієнтам без зайвих витрат набувати будь-які з пропонованих найменувань продукції, а також отримувати всю необхідну технічну документацію.

Створення складу, на якому постійно присутня повна номенклатура товару, дозволяє максимально повно забезпечувати потреби широкого кола споживачів в найкоротші терміни.

Виробничі потужності компанії:

Два власні цехи; виготовлення понад 300 різновидів клейких стрічок і плівок; дві флексографічні машини для друку; устаткування для виготовлення флексоформ; лінії для перемотування і нарізки клейких стрічок; машини для нарізки плівок; лінія по упаковці стрічок. Всього понад 20 найменувань обладнання.

Власна логістична служба забезпечує доставку товару з найближчого складу протягом 3-х годин в містах, де розташовані склади (Дніпро, Київ, Львів), і до 24-х годин у віддалені населені пункти.

Регіональним клієнтам ми відправляємо товар будь-якою транспортною службою.

Наші фахівці оперативно допоможуть знайти рішення по всіх виникаючих питаннях.

Зручність замовлення: онлайн, по телефону. 

Безкоштовна телефонна лінія для клієнтів 0 800 212 - 204