Оплата за товар здійснюється за безготівковим розрахунком.
Ми не працюємо під час повітряних тривог, будьте в укритті, бережіть себе, після відбою ми обов'язково опрацюємо всі ваші замовлення. 
Для коректного оформлення всіх необхідних бухгалтерських і податкових документів ми просимо Вас вислати нам (sales@smartfilm.dp.ua) :  
Свідоцтво про державну реєстрацію / Виписку з єдиного державного реєстру.
  • Свідоцтво платника ПДВ / Витяг з реєстру платників ПДВ.

 

Відвантаження та доставка товару  проводиться після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок, протягом 1-2 днів включно.
 
Доставка по Дніпру, Києву, Львову
Для Вашої зручності Ви можете скористатися доставкою товару по Києву, Львову, Дніпру
Доставка товарів здійснюється кур'єрами щодня з 10-00 до 17-00 в залежності від часу надходження замовлення.
Відправка  замовлень відбувається в робочі дні до 12:00. Якщо ви зробили замовлення або оплатили його ( після 12:00, замовлення буде відправлено наступного робочого дня.
 
Також отримати оплачений товар можливо безпосередньо на складі. Для цього необхідно заздалегідь оформити замовлення. Необхідні документи для отримання товару: довіреність, документи які посвідчують особу. 
 
Доставка по Україні
Компанія співпрацює з Новою Поштою,  Делівері.
Замовляючи доставку товару кур’єрськими службами (Нова пошта, Делівері) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні.
 
Вартість доставки розраховується безпосередньо службою доставки, та включає в себе: вартість пересилання замовлення і страхування товару.
 

 

 
Можливі й інші варіанти доставки товару за попереднім погодженням.