Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30-17:00

 

0
Замовлення

Плівка термозбіжна поліолефінова ПОФ 19 мкм 500мм 1067м /18,65кг

Артикул 318
В наявности
Опис

Термоусадочная полиолефиновая пленка представляет собой прозрачную пленку, созданную на основе полиолефинов. Основной материал здесь - это полиолефины, то есть различные виды полиэтилена, полипропилена и их сополимеры. Все перечисленные материалы попадают под определение термоусадочной полиолефиновой пленки только в том случае, если имеют свойства термической усадки.
Термоусадочная полиолефиновая пленка значительно превосходит пленку ПВХ по таким качествам, как прочность и механические свойства (например, коэффициент трения). Кроме того, полиолефиновая пленка имеет Высокую прозрачность и глянцевый блеск, она устойчива к воздействию масел, жиров и агрессивных растворителей.
Термоусадочная полиолефиновая пленка может применяться на высокоскоростных упаковочных машинах.

Полиолефиновая пленка имеет ряд преимуществ:

  • пленка имеет прочные швы без образования нагара,
  • не происходит дальнейшей усадки пленки, что важно для хрупких и мягких изделий, если продукт лежит на солнце или транспортируется летом в Железном контейнере,
  • после усадки пленка остается эластичной (имеется острых углов на упаковке, наличие острых частей на продукте НЕ повредит упаковку при перемещении),
  • пленка морозостойкая, что дает возможность упаковывать замороженные продукты и сохранять / транспортировать продукцию при минусовых температурах,
  • пленка самопроизвольно НЕ усаживается в процессе хранения (температура окружающей среды оказывает гораздо меньшее влияние, чем на пленки ПВХ),
  • при упаковке продукции сложной конфигурации пленка полностью облегает продукт,
  • полиолефиновая пленка не имеет запаха.

 

Доставка по Дніпру, Києву, Львову

Для Вашої зручності Ви можете скористатися доставкою товару по Києву, Львову, Дніпру

Доставка товарів здійснюється кур'єрами щодня з 10-00 до 17-00 в залежності від часу надходження замовлення.

Відправка  замовлень відбувається в робочі дні до 12:00. Якщо ви зробили замовлення або оплатили його ( після 12:00, замовлення буде відправлено наступного робочого дня.

Також отримати оплачений товар можливо безпосередньо на складі. Для цього необхідно заздалегідь оформити замовлення. Необхідні документи для отримання товару: довіреність, документи які посвідчують особу. 

Доставка по Україні
Компанія співпрацює з Новою Поштою,  Делівері.
Замовляючи доставку товару кур’єрськими службами (Нова пошта, Делівері) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні.

 

Вартість доставки розраховується безпосередньо службою доставки, та включає в себе: вартість пересилання замовлення і страхування товару.

Безкоштовна доставка при замовленні товару  від 15000 грн.

Ціни на сайті вказані з ПДВ без  урахування доставки.

Можливі й інші варіанти доставки товару за попереднім погодженням.

Оплата за товар здійснюється за безготівковим розрахунком. Для коректного оформлення всіх необхідних бухгалтерських і податкових документів ми просимо Вас вислати нам (sales@smartfilm.dp.ua) :  

Свідоцтво про державну реєстрацію / Виписку з єдиного державного реєстру.

  • Свідоцтво платника ПДВ / Витяг з реєстру платників ПДВ.

Відвантаження та доставка товару  проводиться після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок, протягом 1-2 днів включно.

Ціну уточнюйте
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Дізнатися ціну
Характеристики
Ширина, мм 500
Тип плівки Напіврукав
Пакування Ящик
Гарантія, міс 12
Тип гарантії виробник
Короткий опис Поліолефінова плівка призначена для пакування широкого асортименту харчових продуктів, а також непродовольчих товарів. З харчових продуктів в термоусадочну плівку найчастіше пакують овочі, фрукти, піцу, хліб, хлібобулочні та кондитерськи вироби і т.д. З непродовольчих товарів - іграшки, книги, листівки, журнали, календарі, косметичні та туалетні приналежності, пластмасові вироби, елітні будівельні матеріали, шпалери, «вагонку», одяг, постільну білизну і т. д.
Бренд SMART POF
Назва Плівка термозбіжна поліолефінова ПОФ 19 мкм 500мм 1067м /18,65кг
Товщина, мкм 19
Вгору